TWORZYMY COŚ DLA FANÓW KTÓRZY LUBIĄ  SPĘDZAĆ WOLNY CZAS PRZED KAMERĄ I APARATEM FOTOGRAFICZNYM. JESTEŚMY GRUPĄ FANATYKÓW I JUŻ OD KILKU LAT ROZWIJAMY SWOJE ZAINTERESOWANIA ZWIĄZANIE Z FILMAMI I NIE TYLKO. KAŻDY Z NAS ROBI DOBRĄ ROBOTĘ W TYM CO KOCHA I JEST DOBRY. ŁĄCZYMY NASZE PASJE I TWORZYMY FILMY NASZEJ PRODUKCJI I NIE TYLKO KTÓRE SĄ DOCENIANE. DOŁOŻYMY WSZELKICH MOŻLIWYCH STARAŃ ABY NASZE JAK I WASZE FILMY OSIĄGAŁY SZEROKIE KRĘGI WIDZÓW. MOTYWUJĄ NAS LUDZIE O PODOBNYCH ZAINTERESOWANIACH I NIE TYLKO, LUDZIE KTÓRZY POTRAFIĄ SIĘ ODDAĆ W CAŁOŚCI I PRZENIEŚĆ SIĘ W ŚWIAT FILMU.LUDZIE NAPRAWDĘ DAJĄ Z SIEBIE WSZYSTKO, MIMO ŻE AMATORZY TAK JAK MY WCHODZĄ W CIEKAWE SCENERIE.TEMATY MAMY RÓŻNE, CZASEM HISTORIE PRAWDZIWE, CZASEM NIE, ALE PROJEKTY NA KONIEC OKAZUJĄ SIĘ PRZEDNIE.

NASZE PROJEKTY ZACZYNALIŚMY Z ZEROWYM BUDŻETEM. OD SAMEGO POCZĄTKU ZAANGAŻOWALIŚMY OSOBY  ZAINTERESOWANE WYNAGRODZENIEM W POSTACI UDZIAŁU W PRODUKCJI FILMU I ODNIEŚLIŚMY SUKCES. NASZE PROJEKTY ZDOBYŁY SWOICH WIDZÓW. TAK WIEC ZAPRASZAMY FIRMY I OSOBY PRYWATNE DO WSPÓŁPRACY. PEWNE FRAGMENTY SCEN WYMAGAJĄ UŻYCIA DODATKOWEGO OSPRZĘTU CO ZA TYM IDZIE NIE SĄ TO MAŁE KOSZTY

ZACHĘCAMY DO WSPARCIA FINANSOWEGO NASZEGO PROJEKTU CO POMOŻE REALIZOWAĆ DALSZE PLANY. Z WASZĄ POMOCĄ BĘDZIE PROŚCIEJ JAK I DLA NAS TAK I  GRUP  FILMOWCÓW Z NAMI WSPÓŁPRACUJĄCYCH.

ZACHĘCAMY TAKŻE DO UMIESZCZANIA SWOICH PRAC NA PLATFORMIE NETFILMR.COM